Tisková zpráva                                                                                              zpět na stránku Pro média

Divadlo Kámen – umělecký salón

www.divadlokamen.cz

18.4.2017

 

Divadlo Kámen a salónní setkání: Miloš Horanský a Vladimír Hulec

 

Praha – Ve čtvrtek 20. dubna po představení Přibližně dvaatřicet zubů proběhne v Divadle Kámen salónní diskuse o prostorovém minimalismu. Hlavními aktéry diskuse budou profesor Miloš Horanský a divadelní publicista Vladimír Hulec.

 

Divadlo Kámen pořádá v rámci svých divadelních večerů také diskuse, které mají otevírat témata týkající se moderního umění a nabízet na něj různé pohledy a názory kvalifikovaných hostů. 20. dubna budou hlavními hosty básník, režisér, divadelní experimentátor a teoretik prof. Miloš Horanský, který vystupuje i v samotném představení Přibližně dvaatřicet zubů, a tanečník, performer, divadelní kritik a publicista Vladimír Hulec.

 

Proč je tématem zrovna prostorový (scénický) minimalismus? Umělecký šéf divadla Petr Odo Macháček vysvětluje: „Inscenace, která se toho večera hraje, je dosti radikálním příkladem tohoto divadelního nástroje. Chceme, mimo jiné pod dojmem právě proběhlého představení, otevřít otázky příležitostí a úskalí, které jsou s ním spojeny.“

 

 

Vstupenky na konkrétní večer, který se uskuteční 20.4. od 19:30 hodin, lze zakoupit na stránkách http://divadlokamen.cz.

 

 

 

Kontakt:

Helena Macháčková

helena.hedvika@divadlokamen.cz

tel. 775 718 470